Гороскоп на 29 лютого 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 лютого 2020 року.
Гороскоп на 29 лютого 2020 для всіх знаків Зодіаку
Овен
Овнам день допомагає примножувати матеріальні цінності, розставляти пріоритети при розпорядженні ресурсами і бюджетом, отримувати користь з своїх професійних умінь або займаної посади. Обстановка схиляє до розсудливості, працелюбності, господарності, далекоглядності, змушує всюди шукати якість і надійність. Добре робити і інспектувати запаси, наводити порядок в речах або інструментах.
Телець
Тельцям сьогодні не варто зупинятися на досягнутому. День дозволяє розвинути ініціативу, закріпити успіх, отримати схвалення, розширити можливості. Попутно, вдасться оцінити свої особисті шанси зростання, перспективу проекту або професії. Якщо ви полінувалися напередодні, ще не пізно подолати інерцію і взятися за справу, ніщо не заважає вам набрати темп і продемонструвати потрібним людям свій потенціал.
Близнюки
Сьогодні зірки підтримують Близнюків в бажанні бути практичними і послідовними. Самі обставини допоможуть далекоглядно мислити, зберігати важливі секрети, правильно організовувати справи і оптимально вести господарство. Не варто планувати на цей день веселі ризиковані авантюри: над тяжінням до гострих відчуттів візьме гору здоровий глузд, потреба в надійному тилі і фінансовій подушці безпеки.
Рак
Ракам сьогодні варто подумати про майбутнє, в тому числі, фінансове. Це відповідний момент для корекції планів, чергової оптимізації схем і програм. Навіть якщо ви вірні старим цілям і «вічним» цінностям, не варто бути махровим консерватором і заздалегідь відкидати все нове. Щоб залишатися в курсі прогресивних віянь, корисно підтримувати зв'язки з впливовими партнерами, друзями та організаціями.
Лев
Сьогодні доля допоможе честолюбним Левам і тим, хто прагне до цільових прогресивних оновлень. День допомагає трамбувати шлях до кар'єрного зростання, нової посади, професії чи статусу. Левам-виконавцям потрібен баланс між панібратством і субординацією. Левам-керівникам краще триматися в тіні і спиратися на досвідчених підлеглих, корисно зайнятися оптимізацією схем управління і фінансування.
Діва
Сьогодні Дівам не доведеться бігати в пошуках вірного шляху — він перед ними. Обставини оберігають від невдач, дають і права, і можливості. Ви можете розраховувати на захист, підтримку і заступництво, в тому числі, в чужій країні і нових умовах. Це день матеріальних успіхів, однак практичність не завадить вам залишатися в деяких питаннях романтиком, зберігати вірність своїм ідеалам і цінностям.
Терези
Терезам цей день допоможе залишатися реалістами, враховувати чужі права та інтереси поряд зі своїми. Обставини схиляють до практичності, дозволяють грамотно розпоряджатися своїм майном, керувати довгостроковими інвестиціями, вдало робити внески у загальний бюджет або покупки в складчину. Додасться ясності в планах, пов'язаних з кредитами, спадком, аліментами, страховими та іншими виплатами.
Скорпіон
Сьогодні зірки радять Скорпіонам зробити однією зі своїх головних цілей стабілізацію відносин. Ситуація закликає до практичності, а також до дипломатичності, поблажливості і великодушності. Ви нічого не втратите, якщо підлаштуєтеся під чужі потреби — наприклад, під звички партнера, колеги або позаштатні обставини клієнта. Але важливо бачити межі, в яких подібна поведінка доречна.
Стрілець
Сьогодні зірки протегують допитливим працьовитим Стрільцям. У всьому потрібна послідовність. Якщо ви не любите рутину, важливо почати: апетит прийде під час їжі, а ентузіазм зросте в процесі докладання зусиль. Допоможе практичний стимул: матеріальний достаток, одужання, задоволення від наведеного порядку. В підсумку, вам може сподобатися приготування їжі або інше нудне заняття.
Козоріг
Сьогодні Козорогів порадує передбачуваність обстановки, можливість планувати справи і звірятися з особистим таймером. Аж до ночі у вас буде право встановлювати свої темпи, регулювати навантаження. Завдяки «пільговим умовам», ви зможете подати себе у вигідному світлі і зміцните свої позиції. Козорогам-батькам варто використовувати цю добу для підвищення авторитету в очах дітей та їх викладачів.
Водолій
Сьогодні Водоліям не варто розмінюватися на дрібні випадкові цілі, краще мислити системно і підходити до будь-якої задачі фундаментально. Важливо подбати про платформу існування, міцний ґрунт під ногами. Добре зайнятися помірною оптимізацією побуту, розширенням своєї території в допустимих межах. Зірки радять не шкодувати ресурсів і часу на дім, сім'ю, допомогу батькам і іншим близьким людям.
Риби
Рибам сьогодні краще не звертати з обраного шляху і не ставити собі рамок. Якщо термінові справи улагоджені, саме час попрацювати на стабільне майбутнє, особливо, якщо вас ваблять масштабні задуми і великі надії. Чимало користі принесуть старі ідеї і забуті зв'язки, якщо їх переглянути. Можливо, вони будуть цікаві не тільки вам, привернуть увагу групи, колективу, колег або громадськості.

Related

Цікаво 4550192379230715026

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item