Таємне рішення суду щодо Порошенка - це спроба відволікти суспільство від провалів влади - адвокат

Таємне рішення суду щодо Порошенка - це спроба відволікти суспільство від провалів влади - адвокат
Влада намагається відволікти увагу суспільства від нездатності захистити країну і громадян. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook заявив адвокат п'ятого президента України Ігор Головань, коментуючи чергове неправосудне рішення проти Порошенка.
"Щойно мені стало відомо, що нібито Печерський суд виніс таємне "рішення" про примусовий привід Петра Порошенка на допит у ДБР у якості свідка. Суд не повідомив народного депутата Порошенка про своє засідання, як цього вимагає стаття 482-2 КПК України і порушив територіальну підсудність, тобто ухвала є очевидно неправосудною.
Це взагалі юрисдикція не Печерського суду, а Шевченківського. Такий поспіх і повне нехтування законом можна пояснити лише політичним тиском з боку Офісу президента, який – принагідно нагадуємо – задокументований на так званих "плівках Труби".
Вже вкотре сплеск активності правоохоронців приурочений до чергової закордонної поїздки Петра Порошенка, яка запланована на 25 лютого. Це є очевидною ознакою прямого негласного і незаконного стеження за Порошенком з боку чинної влади. Це те, що називають "поліцейською державою".
Ще один мотив – спроба влади відволікти увагу від нездатності захищати країну і громадян у кризових ситуаціях – на фронті, в економіці та у медицині.
Це "рішення" порушує практику Європейського суду з прав людини і буде нами оскаржено, ми також подамо скаргу до Вищої ради правосуддя на притягнення судді до відповідальності", – повідомив Ігор Головань.

Related

Політика 7574441763112377694

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item