У США почнуть випробовувати на людях першу вакцину від коронавірусу

У США почнуть випробовувати на людях першу вакцину від коронавірусу
Для лікування заражених коронавірусом необхідна нова вакцина

Випробування вакцини mRNA-1273 повинні початися в квітні. Для цього будуть запрошені 20-25 здорових добровольців.

 
Американська біотехнологічна компанія Moderna представила вакцину mRNA-1273 від коронавірусу COVID-19, яку планується випробувати на людях. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті компанії в понеділок, 24 лютого.
 
Відзначається, що перша партія ампул з вакциною була направлена ​​до Національного інституту вивчення алергічних та інфекційних захворювань (NIAID) для випробування на людях.
 
При цьому вакцина була створена в рекордні терміни - всього за 42 дні з моменту визначення геному коронавірусу. Над нею працювали близько сотні співробітників.
 
Як розповів у коментарі The Wall Street Journal директор NIAID Ентоні Фосі, випробування вакцини повинні початися в квітні. Для цього будуть запрошені 20-25 здорових добровольців, їм введуть дві дози вакцини, щоб оцінити її безпеку і формування імунної відповіді, необхідної для захисту від вірусу.
 
Очікується, що перші результати випробувань можуть з'явитися в липні або серпні. Якщо вони будуть успішними, в широкому доступі вакцина з'явиться протягом декількох місяців після цього.
 
За останніми даними, в Китаї кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом досягла 77658 осіб, 2663 людини померли. Новими осередками зараження вірусом за останні дні стали Італія, Південна Корея та Іран.

Related

Здоров'я 3007680302364629794

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item