Немає чітких даних про передачу коронавірусу- ВООЗ

Немає чітких даних про передачу коронавірусу- ВООЗ
Тедрос Гебрейесус розповів про проблеми з коронавірусом

Найбільшою проблемою залишається можливість поширення COVID-19 в країнах зі слабкими системами охорони здоров'я, зазначив глава ВООЗ.


Всесвітня організація охорони здоров'я стурбована кількістю випадків коронавірусу COVID-19, які не мають чіткого епідеміологічного зв'язку. Про це сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус, повідомляє Reuters в суботу, 22 лютого.
 
Він зазначив, що такі випадки з неясним шляхом передачі включають в себе випадки зараження людей, які не їздили в Китай або не контактували з людьми з підтвердженим випадком.
 
За його словами, Китай повідомив ВООЗ про понад 75 тисяч випадків захворювання, включаючи 2239 випадків смерті. За наявними даними, захворювання залишається легким у 80% пацієнтів з коронавірусом, і є серйозним або критичним у 20% пацієнтів. COVID-19 був смертельний в 2% зареєстрованих випадків.
 
Гебрейесус підтвердив, що ризик смерті збільшується для літніх пацієнтів і мінімальний серед дітей.
 
За словами глав ВООЗ, за межами Китаю в 26 країнах було зареєстровано 1200 випадків захворювання, при цьому вісім людей померли. Це включає один підтверджений випадок на африканському континенті - в Єгипті.
 
Він назвав повідомлення про зниження кількості нових випадків в Китаї гарною новиною, але сказав, що це слід інтерпретувати дуже обережно, додавши: "Занадто рано робити прогнози щодо цього спалаху".
 
"Нашої найбільшою проблемою залишається можливість поширення COVID-19 в країнах з слабкішими системами охорони здоров'я", - сказав Гебрейесус.
 
За його словами, ВООЗ закликає виділити 675 млн доларів на підтримку країн, особливо тих, які найбільш уразливі, додавши, що організація визначила 13 країн Африки, які розглядаються в якості пріоритетних через їх зв'язки з Китаєм.
 
Нагадаємо, за добу в Італії від коронавірусу померли двоє людей - чоловік похилого віку і жінка. При цьому поки невідомо, яким чином заразився перший померлий від коронавірусу, оскільки він не був в Китаї і не контактував з людьми з Азії.
 
Також в Китаї заявили про збільшення інкубаційного періоду коронавірусу до 27 днів. Це може ускладнити зусилля щодо стримування поширення епідемії, вважають медики.

Related

Події у світі 4811903605536860830

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item