Україна отримала майже тисячу тестів на коронавірус

Україна отримала майже тисячу тестів на коронавірус
ВООЗ надав Україні 950 тест-систем на коронавірус

Наразі в Україні використовували три тест-системи - всі виявилися негативними. Незабаром ними перевірять всіх, хто знаходиться в обсервації.

 
Всесвітня організація охорони здоров'я передала Україні 30 наборів реагентів для тестування на коронавірус COVID-19 у вірусологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров'я, повідомляє Міністерство охорони здоров'я в понеділок, 24 лютого.
 
Відзначається, що набори містять, приблизно, 3 тисячі реакцій, чого достатньо для дослідження на захворювання понад 950 осіб.
 
"У всьому європейському регіоні посилено заходи з тестування: ВООЗ ввела механізм передачі клінічних зразків пацієнтів (тих, які відповідають епідеміологічному визначенню підозри на інфікування COVID-19) в міжнародні референс-лабораторії. Наразі в європейському регіоні працюють шість міжнародних лабораторій для виявлення і перевірки на новий коронавірус", - повідомляє МОЗ.
 
Як розповів LB.ua в.о. глави Центру громадського здоров'я Ігор Кузин, раніше Україна також закупила тест-систему на 90 зразків, її використовували для трьох випробувань (жоден випадок коронавірусу не підтвердився). Таким чином, в наявності залишилося ще 987 тестів.
 
"Найближчим часом ми будемо робити дослідження тим, хто знаходиться на обсервації, тобто буде мінус 105 тестів. 882 залишиться. У тому випадку, якщо не буде потреби в додаткових дослідженнях. Але в будь-якому випадку, цього достатньо, щоб здійснювати діагностику на центральному рівні. Крім того, ми плануємо відправити частину тестів у районні лабораторії, щоб зменшити витрати часу на доставку зразків для проведення тестування", - розповів Кузин.
 
Він також повідомив, що зараз на етапі розробки знаходяться тест-системи двох вітчизняних виробників.
 
Система, яку передала Україні ВООЗ - французько-німецька. А перші 90 тестів - німецькі.
 
Раніше в Китаї заявили, що розробили вакцину, яка показала ефективність проти коронавірусу. Але ще потрібні подальші перевірки та доопрацювання.

Related

Події в Україні 899889258619626977

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item