Скалецька розповіла про життя в Санжарах

Скалецька розповіла про життя в Санжарах
Скалецька в санаторії у Нових Санжарах

Скалецька стверджує, що МОЗ інформувало суспільство про коронавірус та про здійснення евакуації з Китаю, проте інформація мало поширювалася у ЗМІ.

 
Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька перебуває на іншому поверсі санаторію в Нових Санжарах Полтавської області, де проходять обсервацію евакуйовані з Китаю.
 
"Вони проживають на інших поверхах тієї самої будівлі. Я - на четвертому поверсі, вони - на другому і третьому. Й епідеміологи суворо ставляться до питання контактів, і кожного разу це повинно бути згідно з усіма правилами та процедурами", - заявила міністр в інтерв'ю DW.
 
На питання, чи планує вона контактувати з евакуйованими, міністр відповіла: "Так, я планую, але тільки тоді, коли епідеміологи скажуть, що все добре".
 
Разом із тим міністр розповіла, що обговорювала із президентом Володимиром Зеленським та прем'єром Олексієм Гончаруком ідею пожити в обсервації разом з евакуйованими.
 
Скалецька зазначила, що МОЗ інформувало про коронавірус та про здійснення евакуації з Китаю, проте інформація мало поширювалася у ЗМІ.
 
"Інформували і про коронавірус, і про його особливості, і стан захворюваності в Україні, і про те, як будемо здійснювати евакуацію. Ми робили досить багато брифінгів. Хоча завжди можна сказати, що їх було мало. Але мене завжди дивувало, чому в медіа вони розходилися так погано. Тобто нікому не було цікаво превентивно інформувати населення, а канали інформування, такі як прес-конференції, прес-брифінги або сайт, то не всі заходять і читають. Друга історія: ми говорили, що це безпечно, ми вжили усіх необхідних заходів, але те, що люди говорили на вулиці, що треба спалити, що всі вимруть ... Це не те, що ми говорили. Це явно було затягування людей у дивні повідомлення, які невідомо ким передавалися", - заявила Скалецька.
 
Нагадаємо, що Скалецька повідомила у п'ятницю, 21 лютого, про заселення в медцентр МВС Нові Санжари, де проходять обсервацію евакуйовані з Китаю.

Related

Події в Україні 5677459152832508525

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item