Фільм за участю Зеленського заборонили в Україні

Фільм за участю Зеленського заборонили в Україні
Причиною заборони стало те, що там знімалася російська актриса Катерина Варнава. Вона внесена до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, через виступ в окупованому Криму.

У список фільмів, заборонених у 2019 році для демонстрування і розповсюдження для показу на території України потрапили 5 фільмів.
3 з них заборонені на підставі закону про "Про кінематографію" та наказів Міністерства культури "Про доповнення переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці", на підставі звернення СБУ. Це 2 іноземних фільми - "Мачете" (реж. Родрігес Р., 2008 р., США), через те, що там знімається американський актор Стівен Сігал, і "Бешкетники з Тімпельбаха" (реж. Бері Н., 2008 р., Франція), через те, що там знімався французький актор Жерар Депардьє, пише УП.
3-м фільмом з цієї категорії є "Вісім перших побачень" (реж. Додсон Д., Маляревский А., 2012 р.). Причиною стало те, що там знімалася російська актриса Катерина Варнава. Вона внесена до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, через виступ в окупованому Криму.
Одним з продюсерів і сценаристів фільму є чинний президент України Володимир Зеленський. Він зіграв в ньому одну з головних ролей.
Були також заборонені 2 російські фільми: "Я так не думаю" (реж. Д. Даніелян 2017 р.) і "Стріла" (реж. Є. Нікітін, 2017 р.)
На 5 років СБУ заборонила в'їзд в Україну учасниці російського шоу Comedy Woman Катерині Варнаві. СБУ посилається на те, що її дії суперечать інтересам гарантування безпеки України.

Related

Суспільство 8024625879905463942

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item