Північний потік звільнили від правил ЄС - оператор

Північний потік звільнили від правил ЄС - оператор
Північний потік 20 років зможе працювати на повну потужність

Російський газопровід звільняється від газового законодавства Євросоюзу на 20 років. Рішення не стосується Північного потоку-2.

 
Федеральне мережеве агентство Німеччини прийняло рішення вивести газопровід Північний потік з-під дії норм Газової директиви ЄС на території країни строком на 20 років, повідомляє в середу, 20 травня, компанія-оператор проекту Nord Stream AG.
 
"Згідно з рішенням, звільнення з-під дії зазначених положень відноситься до ділянки газопроводу на території Німеччини, включаючи територіальне море, і діє спочатку протягом 20 років, вступаючи в силу ретроспективно з дати прийняття змін до закону Про енергетику 12 грудня 2019 року", - говориться в повідомленні.
 
Перша нитка Північного потоку була запущена в 2011 році, а нове газове законодавство ЄС набуло чинності в грудні минулого року.
 
Варто відзначити, що рішення не стосується Північного потоку-2, який німецький регулятор минулого тижня відмовився виводити з-під вимог оновленої Газової директиви ЄС.
 
Згідно з оновленою директивою, на трубопроводи, що проходять в морській економічній зоні країн ЄС, поширюються норми третього енергопакета спільноти, які зобов'язують оператора резервувати до 50% потужностей газової магістралі для прокачування палива від альтернативних постачальників.

Related

Економіка 2525812907826478447

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item