Деякі факти про мастурбацію, які можуть вас здивувати

Мозок чоловіка може настільки звикнути до порнографічної стимуляції, що буде не в стані отримувати задоволення від справжньої, а не уявної жінки.
Деякі факти про мастурбацію, які можуть вас здивувати
1. Мастурбація не дає тих переваг для здоров'я, що дає секс.
«Не всі оргазми однаково корисні». Тобіас Коллер, професор університету Південного Іллінойсу та медичної школи Спрінгфілда.
Все нові і нові дослідження показують, що секс знижує кров'яний тиск, перешкоджає розвитку серцевих захворювань, заважає раку простати, працює як обезболівающеє.
Ви думаєте, що мастурбація має такий же ефект? Це не так.
Чому є різниця між тим, чоловік кінчає на тіло своєї партнерки або собі на руки? Чесно кажучи, вчені напевно поки не знають. Але всі дослідники давно знають, що є велика різниця між тим, займається людина сексом по-справжньому або тільки у своїх фантазіях. 
Так що якщо ви мастурбували всі ці роки кожен день, тому що боялися раку простати, то ви ..
2. Мастурбація — це не безпечно.
Прийнято вважати, що мастурбація — це самий безпечний вид сексу. Ніхто від цього ще не зловив герпес і не завагітнів. Але як і інші види діяльності, пов'язані з великим ризиком, ніж прийнято думати (ходьба по вулиці, жування), мастурбація не є абсолютно безпечною.
Іноді надмірно активний процес, який ми називаємо «поганяти лисого», стає причиною роздратування на шкірі статевого члена. Або призводить до проблем з вигином пеніса при ерекції. Це жахливо, але деколи люди так захоплюються, що примудряються зламати свій член, і потрапляють у лікарню.
Тобіас Келер каже, що кілька разів бачив у лікарнях людей після надто енергійної мастурбації. «Потім їх пеніс виглядає як баклажан, — говорить він. — він фіолетовий і сильно опуклий«. Якщо таке трапляється, то щоб врятувати статевий орган, доводиться проводити операцію.
3. Не існує поняття «нормальності»: «Я роблю це не надто часто, все під контролем».
Деякі молоді люди можуть зациклюватися на тому, як часто вони мастурбують. Але немає ніякої різниці, скільки раз в день чи в тиждень ви займаєтесь цим. Кандидат медичних наук, доктор Логан Левкофф, каже, що питання, яке потрібно задавати собі, — це питання про те, який вплив має мастурбація на ваше життя.
Якщо ви мастурбуєте кілька разів на день, але при цьому продовжуєте вести здорове, повну нормальних емоцій життя, значить ніяких проблем дійсно немає. Але якщо мастурбація заважає вашому сексу з дружиною, або ви втратили із-за неї роботу, то це вже привід для візиту до сексопатолога.
Важливо також пам'ятати, що звичка «ганяти лисого» може стати тим компульсивним розладом, яке може зруйнувати ваше життя. Це як нав'язливе бажання грати в покер або шопоголізм.
4. Мастурбація ніяк не пов'язана з вашими відносинами.
Левкофф говорить, що найбільш руйнівний міф про мастурбації, в який ми віримо, — цей той, коли ми переконані, що вона — ознака проблеми у відносинах. Нібито хлопець замикається довго в туалеті із-за того, що ви не влаштовуєте його як жінка.
Але справа в тому, що майже всі хлопці цим займаються. Незалежно від того, як складаються відносини з їх статевим партнером. Це взагалі не має нічого спільного з жінками.
Для багатьох чоловіків мастурбація — це ефективний спосіб швидко зняти стрес, очистити голову перед роботою або перед сном.
5. Мастурбація зазвичай допомагає сексуальному життю, а не шкодить йому.
Взагалі-то, звичка вашого партнера нишком «пересмикнути» може допомогти розвитку вашої сексуального життя, говорить Левкофф.
«Я думаю, багато жінок були б більш задоволені своїм життям, якби мастурбували так само часто, як це роблять чоловіки«, — говорить фахівець.
З іншого боку, мастурбація може відносини ж і зруйнувати. Мозок чоловіка може настільки звикнути до порнографічної стимуляції, що буде не в стані отримувати задоволення від справжньої, а не уявної жінки. Про це говорить Ян Кернер, доктор філософії, сексолог і автор книги «She Comes First».
Тим не менш, на думку Кернера, для переважної більшості чоловіків ці проблеми не характерні. «Майже для всіх чоловіків мастурбація — здорова штука«, — говорить він.
«Мене куди більше турбують ті пацієнти, які раптово перестають мастурбувати. Взагалі. Це або ознака того, що у них високий рівень тривожності, або серйозні проблеми зі здоров'ям».

Related

Цікаво 987839538030930003

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item