Кабмін виконав низку умов Євросоюзу

Кабмін виконав низку умов Євросоюзу
Кабмін схвалив перетворення держпідприємства Оператор ринку в акціонерне товариство зі 100% власністю держави

Кабмін схвалив законопроект щодо змін законодавства у сфері метрології для забезпечення єдності вимірювань в оборонній сфері.

 
Уряд в середу, 29 липня, прийняв чотири рішення у сфері митного регулювання, енергетики, "промислового безвізу" і безпеки документів, на яких наполягав Євросоюз. Про це повідомив офіс віце-прем'єра з питань євроінтеграції.
 
Кабмін схвалив перетворення держпідприємства Оператор ринку в акціонерне товариство зі 100% власністю держави.
 
Також документом вводиться незалежний державний контроль за діяльністю оператора. Крім того, внесені зміни в порядок роботи ринку електроенергії: споживач отримає великі можливості вибору постачальника.
 
Кабмін також схвалив законопроект щодо змін законодавства у сфері метрології для забезпечення єдності вимірювань в оборонній сфері.
 
Ухвалення законопроекту є однією з умов Євросоюзу для підписання угоди АССА, що дозволяє українським виробникам виходити на ринок ЄС без додаткової сертифікації ("промисловий безвіз").
 
Схвалений законопроект про зміни у сфері безпеки документів передбачає посилення захисту документів, що посвідчують особу, і відповідальності за підробку таких документів.
 
Нововведення в митній сфері передбачають спрощення контролю завдяки впровадженню програми АЕО.
 
Нагадаємо, 23 липня на брифінгу в Брюсселі прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Євросоюз висунув Україні низку умов для отримання другої частини кредиту макрофінансової допомоги.
 

Related

Політика 430885424387725390

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item