Австралійці знайшли марихуану, яка може лікувати рак. Але це тільки попередньо

Австралійці знайшли марихуану, яка може лікувати рак. Але це тільки попередньо

Дослідники з Університету Ньюкасла й Інституту медичних досліджень імені Гантера виявили модифіковану форму медичного канабісу, здатну вбивати чи пригнічувати ракові клітини в організмі людини.
Як повідомляє пресслужба Університету Ньюкасла, дослідження вчених тривало три роки і стосувалося вивчення впливу психоактивних компонентів марихуани — тетрагідроканабінолу (ТГК) і канабідіолу.
Перевірка сорту марихуани із високим умістом канабідіолу показала, що вона пригнічувала клітини раку крові — при цьому на клітини кісткового мозку чи білі кров’яні тільця негативно марихуана не впливала.
Подальша перевірка цієї марихуани виявила, що вона була здатна вбивати клітини раку крові та гліоми стовбуру головного мозку. Згаданий сорт, створений австралійською біотехнічною компанією ANTG, має назву «Єва».
Тепер дослідники готуються до наступного етапу досліджень, аби визначити, чому канабідіол пригнічує ракові клітини, але не зачіпає звичайні — і на які види раку він може впливати. Також вони сподіваються, що дослідження зможе подолати упереджене ставлення до медичного канабісу та його вживання.
  • Влада Нової Зеландії представила законопроєкт щодо поступової легалізації марихуани для особистого користування, який мають схвалити або відхилити виборці на референдумі 19 вересня 2020 року.
  • Вчені з Дюкського університету переконують, що нащадки піддослідних щурів, яким вводили тетрагідроканабінол (основну психоактивну речовину в марихуані), мали аномалії, що впливали на пам’ять, настрій і процес навчання.

Related

Події у світі 6111232917278501166

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item