Аналітики дізналися, чим здивує iPhone14

Аналітики дізналися, чим здивує iPhone14

Компанія Apple планує спорядити новий iPhone14 в рази покращеною оптикою. Об'єктиви фотокамер будуть перископічними.
Про це написав аналітик Apple Мінг Чи Куо (Ming Chi Kuo) в своєму новому звіті, пише MacRumors.
У звіті детально описується дослідження про те, які постачальники лінз почнуть продавати деталі для Apple в найближчі роки. Згідно з прогнозами Мінг Чи Куо, в 2020 і 2021 року це буде Semco, кращий постачальник лінз в Кореї, і Sunny Optical, кращий постачальник лінз в Китаї.
Semco надасть деталі для телеоб'єктивів перископічного типу для камер смартфонів компанії Apple. Передбачається, що нові смартфони вийдуть на ринок в 2022 році.
Однак, Apple не буде першопрохідцем у застосуванні подібних лінз. Об'єктиви перископа вже знайшли своє застосування в деяких смартфонах Huawei. Наприклад, в моделі P30 Pro є 5-кратний істинний оптичний зум з використанням аналогічного механізму.
Що стосується інших смартфонів від Apple, то iPhone 13 вийде в 2021 році і буде відрізнятися від попередників рекордно тонким корпусом.
Ще не відомо, чи внесе пандемія коронавірусу корективи в презентацію iPhone 12. Поки що планується її провести у вересні 2020 року.
Стала відома помилка в iPhone, від якої швидко сідає батарея. Власники смартфонів почали скаржитися на проблеми з акумулятором після поновлення iOS 13.5.1.

Related

Технології 7237436244873017893

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item