Гороскоп на 13 серпня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 13 серпня 2020 року.
Гороскоп на 13 серпня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Овен
Для Овнів це інформативний, динамічний, емоційно легкий і стимулюючий день. Ключ до успіху — спілкування. Легко діяти у двох напрямках. Займаючись поточними справами, можна паралельно підживлювати творчу думку, рекламувати свої таланти або послуги. Вдалий час для навчання, роз'їздів, пошуку варіантів, спілкування з дітьми, літературного креативу, підтримки клієнтських і сусідських зв'язків.
Телець
Сьогодні Тельцям не варто серйозно сприймати сцену подій. Це день товариськості і невимушеності. Роль в розмові буде всього лише кумедною маскою, яку можна зняти. Відмінний нейтралізатор напруги — гумор. Не виключено, що ви будете мирно розмовляти зі своїм таємним ворогом або весело обговорювати його дії з третіми особами. Вдалий момент для контакту з дітьми. Можливі дрібні покупки.
Близнюки
Близнюкам день дарує живий зв'язок з близьким оточенням. Контакти і новини цієї доби активізують ваше почуття гумору і розвинуть креативну думку. Поруч будуть яскраві співрозмовники і попутники. Ви будете затребувані як журналіст, аніматор, коуч, оратор, легко знайдете спільну мову з дітьми. Добре створювати рекламні слогани, працювати з відеороликами і зв'язкою малюнок-текст (презентацією, коміксом).
Рак
Куди б не закинула вас доля, ви зіткнетеся з товариськими людьми або з вельми інформативним середовищем. Не виключено, що ви потрапите в суспільство дотепників, які не лізуть за жартом в кишеню і чекають від вас того ж. Якщо у вас є проблеми з невимушеним спілкуванням, доведеться надіти маску: заховати глибше свою вразливість і частіше посміхатися.
Лев
Сьогодні артистизм, енергія і харизма Левів найлегше реалізуються в їх красномовстві. Щасливіші інших — леви, які надають перевагу живій мові і прямому контакту з публікою. Багато Левів презентують себе гумористами, майстрами розмовного жанру і словесної еквілібристики. Яскравий спіч закриє прогалини в знанні мови, правил або термінології. Добре заводити в цей день неформальні зв'язки, важливі для майбутнього.
Діва
Сьогодні у Дів є можливість відкрити оточуючим свою таємну творчу якість. Якщо у вас є приховане хобі, ви в душі письменник, художник або актор, в цей день з'явиться привід дати йому право голосу. Випадкову сцену для самовираження може надати професія (особливо, якщо за родом роботи ви багато спілкуєтеся з людьми, ваша діяльність пов'язана з розвагами, дітьми або рекламою).
Терези
Сьогодні у Терезів є шанс "відвести душу" в легкому невимушеному спілкуванні. День допоможе підтримати контакт з друзями, дітьми, зарубіжними знайомими, а заодно попрацювати на перспективу: підготувати ґрунт для взаємодії з майбутнім партнером або потенційною клієнтурою. Замість перебування в офіційній обстановці, добре відправитися на корпоратив, на виїзний або інший неформальний захід.
Скорпіон
Скорпіонів день запрошує до дрібних пригод. Вони допоможуть урізноманітнити звичний уклад життя і поговорити з потрібними людьми в неформальному тоні. Сьогодні можна не слідувати розкладу, субординації, штампам. Відповідний момент для невеликих тренінгів "в польових умовах", що дозволяють відпрацювати корисні навички — наприклад, гнучкість тіла, спритність рук, нестандартні прийоми спілкування або водіння.
Стрілець
Стрільцям сьогодні варто бути на зв'язку: є ймовірність запрошення до діалогу або співпраці. У цей день легко домовитися безпосередньо, минаючи стадію офіційних зустрічей і похмурих ритуалів. Варто користуватися моментом, поки не задані суворі правила і спілкування не стало жорстко регламентованим. Можливо, вам напише друг здалеку, зробить крок назустріч потенційний партнер, учень або попутник.
Козоріг
Сьогодні Козорогам важко все ретельно спланувати і проконтролювати. Це день забігів на короткі дистанції. Доведеться гнучко міняти тактику, діяти "тут і зараз". Стануть в нагоді гострі інструменти, оперативний зв'язок і спритні помічники. День хороший для нескладних тренувань, невеликого відрядження, простих домашніх справ і лікувальних процедур. Вітається творчість і невеликий ризик в дрібницях.
Водолій
Сьогодні Водолії можуть забути про складні завдання і важкі для себе теми. Можна вирватися з полону формальностей, на час позбутися обмежень. Відповідний момент для фізичної та інтелектуальної розминки, тренування, помірної ділової або ігрової активності. Обставини дозволяють діяти спільно, вести діалог або підтримувати зв'язок, при цьому тон буде задавати партнер або співрозмовник.
Риби
Рибам сьогодні краще віддати перевагу простим домашнім справам і нескладним робочим завданням. Настрій аж до ночі буде мінливим, ні за одну справу не варто братися ґрунтовно. Добре займатися дрібним ремонтом і облаштуванням будинку, завданнями з технічним і медичним ухилом. Може вимагатися постійний зв'язок з колегами, підлеглими, членами родини, сервісами або домашнім персоналом.

Related

Цікаво 1365723663882113469

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item