Археологи знайшли ліжка давніх людей віком 227 тисяч років

Археологи знайшли ліжка давніх людей віком 227 тисяч років
Печера в Південній Африці, де була виявлена знахідка

Вчені в одній з печер виявили ліжка стародавніх людей, зроблені з трав. З'ясувалося, що наші предки використовували камфорне дерево, щоб відлякувати комах.

 
Археологи з Університету Вітватерсранда в Йоганнесбурзі в ПАР під час розкопок печери в провінції Квазулу-Натал виявили ліжка, на яких спали стародавні люди близько 227 тисяч років тому. Ложе являло собою трав'яні підстилки, пише New Scientist.
 
Відомо, що протягом всієї доісторичної епохи на території Квазулу-Натал постійно проживали люди. У печерах провінції вчені часто знаходять різні стародавні артефакти.
 
Так, під час останніх розкопок були виявлені плетені підстилки, зроблені з різних видів трав.
 
За словами фахівців, найдавнішим слоям, що містять підстилки, від 227 тисяч до 183 тисяч років. Під багатьма "ліжками" був знайдений попіл, що говорить про те, що старі підстилки стародавні люди спалювали, а зверху клали новий шар.
 
"Це означає, що люди навмисно клали трав'яну підстилку на попіл, щоб відлякати повзаючих комах. Також наші фахівці виявили обгорілі шматочки камфорного дерева. Камфара досі використовується в якості репеленту від комах. Можливо, дерево палили для того, щоб дим відлякував комах", - пояснили археологи.
 
Як повідомлялося раніше, марафонець пробіг 100 кілометрів навколо ліжка.

Related

Цікаво 2205679397453782815

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item