Листоношу на Тернопільщині оштрафували за фіктивне отримання повістки

 

Листоношу на Тернопільщині оштрафували за фіктивне отримання повістки

Працівниця «Укрпошти» підписувалася замість отримувача

Бучацький районний суд оштрафував листоношу за фіктивне отримування повісток рекомендованим листом. Працівниця «Укрпошти» підписувалася в бланках про отримання листів замість чоловіка призовного віку. Внаслідок таких дій житель села Трибухівці не отримав повістки. В суді жінка свою провину визнала і підписала угоду з прокурором.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що жителька села Трибухівці, працівниця «Укрпошти» Світлана Крохмаль підробила підпис отримувача рекомендованих листів. Як йдеться у вироку Бучацького районного суду, вранці 18 липня листоноша отримала поштові відправлення для жителів села. Серед інших був рекомендований лист з Трибухівської сільської ради для місцевого жителя. Чоловік мав би розписатися про отримання цього листа. Однак поштарка самостійно підписалася в документі. В результаті Трибухівська сільська рада отримала повідомлення про те, що чоловік отримав повітку рекомендованим листом, однак не з’явився у місцевий військкомат вчасно.

«Внаслідок цього за зверненням Чортківського райуправління поліції з 21 серпня 2024 року житель села Трибухівців перебуває згідно з інформацією з бази Національної поліції України у розшуку, як призовник, військовозобов’язаний, резервіст», – йдеться у вироку Бучацького районного суду від 28 жовтня.

Увечері 18 липня обвинувачена пред’явила адміністрації відділення поштового зв’язку бланк, де ніби-то розписався потерпілий. Згідно із висновками експерта за результатами проведення судової почеркознавчої експертизи підпис у рядку – «Розписка в одержанні» у рекомендованому повідомленні зробила обвинувачена.

В суді жінка визнала свою провину і уклала угоду про примирення між потерпілим і обвинуваченої. Бучацький районний суд призначив їй штраф в розмірі 510 грн. Окрім того, жінка повинна сплатити 3029 грн в дохід держави за проведення судових експертиз. На вирок можна подати апеляційну скаргу.


Related

Суспільство 2748387086809896873

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item