Зеленський відреагував на удар по судну на Одещині

Зеленський відреагував на удар по судну на Одещині
Рятувальники намагаються загасити вогонь на атакованому судні

Важливо, щоб у світі зрозуміли хто використовує балістику проти цивільного життя, а хто завдає ударів саме по таких цілях, які впливають на російську машину війни, зазначив президент.

Ракетний удар російських агресорів по цивільному судну у Чорноморську демонструє, що у Москві не сприймають серйозно "шанс на дипломатію, який є зараз, але й продовжують війну саме на знищення нормального життя в Україні". Про це написав президент Володимир Зеленський у Телеграм в п’ятницю, 12 грудня.

"Сьогодні російська армія завдала ракетного удару по нашій Одещині, минулої ночі була й російська атака на енергетику Одеси... Сьогоднішній російський удар, як і багато інших подібних ударів, не мав і не міг мати жодного воєнного сенсу. Було пошкоджене цивільне судно в порту Чорноморськ. Це ще раз доводить, що росіяни не тільки не сприймають достатньо серйозно шанс на дипломатію, який є зараз, але й продовжують війну саме на знищення нормального життя в Україні", – зазначив глава держави.

Зеленський підкреслив, що зараз важливо, щоби у світі зрозуміли "хто затягує цю війну і хто намагається її закінчити миром, хто використовує балістику проти цивільного життя і хто завдає ударів саме по таких цілях, які впливають на російську машину війни".

"Я дякую всім у світі, хто старається поширювати реальну інформацію і хто не дозволяє російській пропаганді впливати на політичні рішення. Зараз в Одесі та Чорноморську робиться все для захисту життя. Так само, як у Харкові, Сумах, Херсоні, Запоріжжі та містах нашої Донеччини. І треба, щоб у Москві перестало домінувати бажання воювати, а це залежить виключно від того, як світ реагує на російські дії", – зазначив президент.





Раніше стало відомо, що в Одеській області судно загорілося під час повітряної тривоги. Місцеві мешканці чули щонайменше чотири вибухи. Інформація про можливий витік чи забруднення повітря хімічними речовинами не фіксують.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни атакували Одесу безпілотниками. Частина міста залишилась без світла і води. 

Related

Політика 3784549026818188138

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item