Росіяни вдарили по пункту гумдопомоги на Херсонщині, є жертва

Росіяни вдарили по пункту гумдопомоги на Херсонщині, є жертва
Росіяни вдарили по пункту видачі гумдопомоги на Херсонщині

Внаслідок обстрілу загинув 64-річний чоловік. Також поранення дістали 79-річна жінка та 71-річний чоловік. У них вибухові травми та уламкові поранення.

Війська РФ атакували з дронів пункт гуманітарної допомоги в одному із населених пунктів Дарʼївської громади на Херсонщині. Про це 5 січня повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

За його словами, щонайменше три дрони окупанти спрямували на приміщення, в якому місцеві жителі отримували речі першої необхідності.

Внаслідок обстрілу загинув 64-річний чоловік.

Також поранення дістали 79-річна жінка та 71-річний чоловік. У них  вибухові травми та уламкові поранення.

Бригада “швидкої” доставила постраждалих до лікарні у середньому стані тяжкості. Вони отримують усю необхідну меддопомогу.

Нагадаємо, сьогодні росіяни атакували лікарню у Херсоні. Внаслідок обстрілу постраждали дві людини.

Раніше російські війська атакували Нововоронцовку на Херсонщині. Унаслідок обстрілу загинув 47-річний чоловік.

Related

Події в Україні 6246997918550977740

Post a Comment

emo-but-icon

Пошук у цьому блозі

Читають

Свіже

Add to Any

Свіже

ЄДИНІ НОВИНИ

Варто подивитись

Нас відвідали

Лічильники

item