National Geographic шокував знімками тварин, які гинуть від пластику

National Geographic шокував знімками тварин, які гинуть від пластику

Журнал National Geographic запустив інформаційну кампанію проти забруднення екології під назвою "Planet or Plastic?" ( "Планета або Пластик?").
Щоб привернути увагу читачів до проблеми надлишку пластикового сміття у світовому океані журнал вийшов з обкладинкою, на якій поліетиленовий пакет в морі нагадує айсберг.
Як відзначають представники кампанії, вони прагнуть змінити думки людей щодо надмірного використання пластику. Адже пластикові відходи в океані щороку вбивають мільйони морських тварин. Від нього постраждали приблизно 700 видів. Також він розпадається на мікрочастинки, які потім з водою і рибою потрапляють в наш організм.
Журнал наповнений шокуючими фотографіями тварин і природи, які "потопають" у смітті: лелеки в пластикових пакетах, черепахи в рибальських сітках і цілі поля і океани сміття.
"National Geographic документує історію нашої планети протягом 130 років, показуючи читачам по всьому світу захоплюючу красу Землі та загрози, з якими вона зіштовхується. Кожного дня наші дослідники і фотографи наочно свідчать про руйнівний вплив одноразового пластику на наші океани, і ситуація стає все гірше", - зазначив генеральний директор National Geographic Partners Гері Енн Кналл.
Якби пластик був винайдений за часів, коли перші поселенці вирушили з Англії до Північної Америки, то залишений ними пластикове сміття, ймовірно, зберігся б і сьогодні, через 400 років.
"Завдяки тому, що пластик був винайдений тільки в кінці XIX століття, а його масове використання почалося лише в 50-х роках ХХ століття, на сьогодні ми маємо не більше ніж 9,2 млрд тонн пластику, з яким нам потрібно розібратися. З них 6,9 млрд тонн припадає на сміття", - пише видання.
Найбільшим виробником пластмаси сьогодні є Китай, – на його частку припадає понад чверть світової продукції, більша частина якої експортується у світ.
У National Geographic заявили, що замінили пластикове упаковування, в якому раніше надсилали передплатні видання, на паперове.
В університеті Портсмута учені знайшли спеціальний фермент, який руйнує пластик.

Related

Цікаво 2904166222385590243

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item