У затонулому Геракліоні виявлені незліченні скарби і підводний храм

За словами археологів, більшість знахідок добре збереглися.
У затонулому Геракліоні виявлені незліченні скарби і підводний храм
Підводні археологи, які досліджують стародавнє затонуле місто Геракліон, виявили руїни храму, а також безліч артефактів, включаючи золоті прикраси, гончарні вироби, монети та фрагмент церемоніального човна.
Дослідники за допомогою скануючого інструменту знайшли кам'яні колони великого храму, а також руїни невеликого грецького храму, похованого під морським дном на глибині одного метра. Фрагмент човна був відсутньою частиною раніше виявленого судна довжиною 13 метрів, яке використовувалося для священних дій.
На кораблі зберігалися скарби, включаючи бронзові й золоті монети, які датовані правлінням єгипетського царя Птолемея II (283-246 роки до нашої ери). Керамічні судини та інші вироби були виготовлені в III-IV століттях.
Археологи також вивчили древнє місто Канопус, яке, як і Геракліон, розташовується в західній частині дельти Нілу. Був виявлений комплекс будівель, в результаті чого довжина затонулого міста збільшилася на один кілометр на південь. Дослідники знайшли порт, монети птолемеївської та візантійської епохи, а також прикраси.

Related

Цікаво 3603635376896449448

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item