Зеленський про поїздку Богдана в Сен-Тропе: Він не мав права там гуляти

Зеленський про поїздку Богдана в Сен-Тропе: Він не мав права там гуляти
Володимир Зеленський вважає, що Андрій Богдан був неправий

Андрій Богдан пішов у відпустку за кілька днів до Дня Незалежності України, зазначив Володимир Зеленський.

Президент Володимир Зеленський піддав критиці голову свого Офісу Андрія Богдана, а також нарікнув йому за відпочинок у Франції в День Незалежності України. Про це Зеленський сказав в інтерв'ю програмі "100 днів президента України", оприлюдненому на телеканалі 1+1у суботу, 31 серпня.
"Він такий нетерплячий чоловік. Він іноді не може вгамуватися. Я йому кажу: "Що ти постійно виставляєш в Instagram, куди ти поліз до журналістів?!". Він повинен заспокоїтися", - заявив Зеленський.
 
Президент вважає, що Богдан не мав права в День Незалежності відпочивати в Сен-Тропе.
 
"Богдан пішов у відпустку, і це було не 24-те (серпня. - ред.). Це важливо розуміти, що він не приїхав саме на День Незалежності в Сен-Тропе. Я навіть не знав, куди він поїхав, це не моя справа. Він приїхав за чотири чи п'ять днів до цього. Я підписав відпустку, є папери... Я йому подзвонив і сказав, що він неправий в цій ситуацій. Він не міг бути (у Сен-Тропе. - ред.), як один з реальних потужних людей у владі, і не має права на День Незалежності твоєї країни в Сен-Тропе гуляти. Порушив він закон?.. Ну, не все вимірюється законами. Так, не порушував. Але спеціально на День Незалежності - хочу його в цьому захистити - він не їхав у Сен-Тропе. Хоча він неправий", - заявив Зеленський.
 
Раніше на цьому тижні стало відомо, що Андрій Богдан провів День Незалежності на весіллі в Сен-Тропе у Франції і не брав участі в офіційних заходах. На весіллі він, зокрема, заспівав гімн України на чолі процесії дівчат гоу-гоу в одному з ресторанів у Сан-Тропе.

Related

Політика 2671075957255327959

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item