Гороскоп на 13 вересня 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 13 вересня 2019 року.
Гороскоп на 13 вересня 2019 для всіх знаків Зодіаку
Овен
Овнам не варто створювати зайву метушню, включатися в інтриги, починати важливу розмову, захоплюватися сумнівними послугами, відправлятися в шлях. Це день пасток. До промаху може вести хвороба, низький тонус чи інша уразливість, а також спокуса, ілюзія, обман, морально-етична помилка, імітація бурхливої роботи. Захистом і кращим «лоцманом» стане план дій, посадовий чи професійний статус.
Телець
Сьогодні Тельцям важливо зберегти свій природний здоровий глузд, не піддатися магії старих фантазій і пов'язаних з ними завищених очікувань. Не варто що-небудь робити в новому напрямку, поки ситуація не прояснилася для вас остаточно. Вразливим Тельцям зірки радять уникати місць, спільнот і заходів, де їх податлива уява може бути піддана майстерній тонкій обробці.
Близнюки
Сьогодні Близнюки легко роблять стратегічні помилки. Причиною може стати сума зовнішніх впливів або власний настрій: момент особистого роздоріжжя, залежність від авторитетних думок, стара ілюзія. Це невигідний момент для починань. Зірки радять не ризикувати, триматися плану і розумних обмежень, підказаних досвідом. Не варто спілкуватися з тими, хто маніпулює вашими комплексами і амбіціями.
Рак
Ракам сьогодні варто бути уважнішими на дорозі, далеко від дому, при спілкуванні з іноземцями та носіями інших культур. Особливо слизький грунт в тонких духовних і морально-етичних питаннях: у них можуть обернутися недоліками навіть достоїнства, наприклад, схильність до співчуття, допомоги і добрих справ. Можливий помилковий виклик або інша проблема. Важливо мати справу з перевіреними людьми і інстанціями.
Лев
Сьогодні зірки натякають Левам на необхідність дотримання техніки безпеки, особливо при перехідних заходах. Наприклад, при закритті рахунку або іншої банківської операції. Поряд з матеріальним, не виключена моральна шкода, можна зіткнутися з недбалістю, обманом, порушенням секретності. Замість натхнення і віри, краще зробити ставку на контроль, перевірку, професійний супровід.
Діва
В цей день зірки радять Дівам не піддаватися сходу своїм благородним поривам і не довіряти чужим екзальтованим емоціям. Не завжди варто бути щедрим або ставати жилеткою для чужих сліз: не виключено, що це маніпуляція вашими таємними слабкостями або піднесеними почуттями. Щоб ідеалізм не підвів, бажано підстрахуватися: зберігати об'єктивність і стриманість, дотримуватися формальності.
Терези
Сьогодні Терези вразливі, можуть бути схильні до фізичної або психологічної слабкості. Або їх турботи чекають інші: колеги, вихованці, підопічні. Зірки радять виключити починання, в тому числі, заяви та налагодження зв'язків, так як буде важко «потрапляти в ноти»: одні ваші кроки будуть запізнілими, інші передчасними. Не варто завчасно відключати контроль, порушувати режим роботи або лікування.
Скорпіон
Атмосфера цього дня підживить музикальність Скорпіонів, їх чуттєву, творчу або романтичну фантазію, таємні таланти, зробить щедрішими фінансово або душевно, допоможе їм заплющити очі на власні помилки або недоліки улюблених людей, посилить мрійливість, закоханість, ідеалізм. Свою «тонку шкіру» ви легко обернете собі на благо, поки зберігаєте контроль над своїми переживаннями і відчуттями.
Стрілець
Стрільцям сьогодні варто побоюватися своїх ілюзій і завищених сподівань. Не завжди доречними будуть ваші амбіції, широта запитів. Можливі ділові та побутові помилки, духовні помилки і спокуси. Доля розставила вам пастки не тільки в зовнішньому світі, але й у вашому власному домі, в сім'ї. Сумнівна роль може чекати вас на будь-якій фізичній або віртуальній території, яку ви вважаєте своєю.
Козеріг
Козерогам аж до ночі не варто послаблювати пильність, особливо в незнайомій обстановці, в гостях, в поїздці. Довіряти своєму чуттю ви зможете лише до того моменту, поки зберігаєте контроль за емоціями і не порушуєте кордону (у тому числі, невидимі: культурні, морально-психологічні). Не варто недооцінювати силу сьогоднішніх спокус: вони можуть захопити над вами владу тонко і непомітно.
Водолій
Сьогодні Водоліям стане в нагоді звичка рахувати гроші, контролювати свій або спільний бюджет. В її відсутності витрати невиправдано зростуть, можлива позапланова купівля, витік коштів, ненадійна велика інвестиція. Не зашкодить і контроль за надходженнями. Не завадить уточнити джерело поповнення рахунку, уважніше поставитись до якості і гарантії при покупці, «зазирнути в зуби» дарованому коню.
Риби
Сьогодні Рибам важливо встояти перед спокусою зробити зайве і суворо дотримуватися правил. Особливо, в питаннях кар'єри, віри, авторитету і відносин. Головна небезпека дня — стати заручником власних ілюзій або жертвою нав'язаних цінностей. Намагаючись боротися з чужими вадами, краще почати з себе, не потурати старим ілюзіям і шкідливим звичкам. У вичерпаному себе діалозі краще ставити крапку.

Related

Цікаво 1946327362163635799

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item