Конкуренти Roshen випустили торт Мальдіви

Конкуренти Roshen випустили торт Мальдіви
Торт Мальдіви

Кондитерська фабрика Київський БКК, з якою вже кілька років судиться Roshen, потролила Петра Порошенка.

 
Компанія Київський Булочно-кондитерський комбінат (БКК), з якою судився Roshen з питань інтелектуальної власності, презентувала новинку - торт Мальдіви. Про це йдеться на каналі політексперта Дениса Гороховського в Telegram.
 
"Назва нового десерту нагадує тонкий троллінг на адресу власника корпорації-конкурента, яка належить Петру Порошенку", - йдеться в повідомленні.
 
 
Зазначимо, що сім'я екс-президента України в січні 2018 року їздила відпочивати на Мальдіви за півмільйона доларів, що стало причиною великого скандалу. У серпні 2019 року на Порошенка завели справу через відпочинок на Мальдівах.
 
Нагадаємо, що суди з питань інтелектуальної власності між кондитерами тривають з початку 2017 року. Тривалий розгляд між виробниками стосувався права на випуск Київського торта. У серпні 2018 року в справі щодо Київського торту сторони уклали мирову.
 
Пізніше червона стрічка стала предметом спору між Roshen і Київським БКК, який також використовував червону стрічку під час оформлення тортів. У липні Господарський суд Києва постановив, що тільки торти Roshen можна перев'язувати червоною стрічкою.
 

Related

Смачно 1394606263179623453

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item