У США шкільний тренер запобіг стрілянині за допомогою обіймів

У США шкільний тренер запобіг стрілянині за допомогою обіймів
Шкільному тренеру вдалося запобігти стрілянині

Студент, який приніс в школу зброю, був поміщений під варту. В результаті він отримав три роки умовно, а тренера оголосили героєм.

В одній зі шкіл Портленда (штат Орегон) тренер з футболу та легкої атлетики Кіанон Лоу запобіг стрілянині. Відеозапис інциденту, який стався ще в травні, опублікував телеканал ABC News 19 жовтня.
Зазначається, що молодий чоловік проніс зброю в школу, сховавши її під курткою. Як вважають слідчі, юнак в той час страждав від психічного розладу. Учитель обійняв його, забрав дробовик і спробував заспокоїти.
На записі видно, як Лоу виходить з кімнати з рушницею в руках, віддає її іншому викладачеві, а потім обіймає юнака, міцно притискаючи до себе.
Пізніше в школу прибули правоохоронці.
 
У поліції зазначили, що поведінка тренера продемонструвала кращий сценарій з того, що могло статися.
 
"Це був дуже емоційний момент і для нього, і для мене. Тоді я відчував до нього жаль. Дуже часто, особливо коли ви молоді, ви не розумієте, що робите, поки все не закінчиться" - розповідав Лоу в травні.
 
В результаті 19-річний Енджел Гранадос-Діас уникнув реального терміну покарання. Він визнав себе винним в зберіганні вогнепальної зброї і отримав три роки умовно.
 
Раніше повідомлялося, що в школі американського міста Хантінгтон-Парк затримали ученицю з зарядженою вогнепальною зброєю.

Related

Події у світі 8388823713683186765

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item