Ці 10 причин дуже чесно пояснюють, чому люди йдуть на зраду своїй половинці

Зраду партнерові можна пояснити однією з 10 причин.
Ці 10 причин дуже чесно пояснюють, чому люди йдуть на зраду своїй половинці

Як ви гадаєте: зраджують тільки погані люди? Або за певних обставин зрадити може кожен? Можливо, зрада — це не чорна, а більше сіра зона, яка стосується не тільки одного зрадника?
Ось чесні причини, чому люди зраджують.
Їм нудно
Так, це дурна причина. Якщо вам нудно, то можна просто урізноманітнити секс із партнером, знайти нове хобі, сходити у спортзал, та чим завгодно можна зайнятися. Але не спати з кимось, просто тому що ви не можете знайти собі справу до душі. Але для деяких це і є причина невірності.
Темна смуга у житті
Іноді вам хочеться втекти, забутися і нічого не відчувати. І якщо партнера немає поруч у таку мить, легко піддатися самознищуючій поведінці та опинитися у ліжку з кимось, щоб розум не вдавався до темних думок.
Помста
Це трапляється, коли партнер вам зраджує і ви хочете звести рахунки. Або він збрехав вам, зрадив вас в інший спосіб — неважливо, але ви хочете помститися йому.
Оцінка з боку
Може, ви погладшали та вам незручно у своєму тілі, тож ви просто хочете знову відчувати себе бажаною. Якщо ваш партнер приділяє вам недостатньо уваги та ви більше не відчуваєте, що він бажає вас, то інтимний зв'язок з іншим може дати вам те, чого бракує.
Самотність
Може, ваш партнер не дає вам те, що вам потрібно. Може, він виражає кохання іншою мовою або занадто зайнятий своїм життям. Або, може, у вас стосунки на відстані. Тоді ви шукаєте розради в обіймах іншого. Справа не у вашому партнерові, а у вас. Ви просто хочете заповнити порожнечу, яку він залишає у вашому житті.
Спроба привернути увагу партнера
Це так само може бути від почуття зневаги, але це може бути не пов'язане з самотністю. Може, ваш партнер проводить забагато часу на роботі та дуже мало з вами. Може, у вас проблема, а він не помічає. Зрада може бути криком про допомогу, як би парадоксально це не звучало.
Їм просто все одно
Деякі люди не сприймають зраду серйозно. Може, вони й погодилися на серйозні відносини за фактом, але насправді не збираються їх зберігати.
Горе
Горе робить з людьми дивні речі, і кожен переносить його по-своєму. Іноді найближчі люди — ті, хто менше за все потрібні вам у мить горя. Ви не хочете з ними говорити чи навіть приймати від них обійми. Ви просто хочете відчувати та пам'ятати, що ви жива людина. І відповідь на це — інтимні стосунки з іншим.
Сексуальне незадоволення у відносинах
Зазвичай це має призвести до розмови з партнером і спроби з'ясувати, як вирішити проблему. Але деякі люди шукають рішення проблеми з іншим партнером.
Саботаж відносин і мазохізм
Іноді ми робимо щось, щоб зробити собі боляче. Іноді фізично, іноді емоційно. Це трапляється від болю, з яким ми не можемо впоратися. Навмисна зрада може бути для того, щоб партнер дізнався про це і сам розірвав стосунки.

Related

Цікаво 829425259522004227

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item