Гороскоп на 12 листопада 2019 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 12 листопада 2019 року.
Гороскоп на 12 листопада 2019 для всіх знаків Зодіаку
Овен
Овнам сьогодні варто вирішити свої матеріальні справи, уникаючи авантюр і воліючи точні інструменти оцінки. День підходить для уточнення фінансових зобов'язань, оформлення платіжних документів і податкових декларацій, узгодження окладу або гонорару, аналізу інвестиційного кейса, планових покупок, візиту в банк, магазин, фіскальну установу. Важлива приватність даних, захист інформації.
Телець
Сьогодні Тельцям краще «винести за дужки» романтичні плани і пустотливі настрої, зосередитися на ключових моментах діалогу. День підходить для повторної офіційної бесіди, для погодження звіту, запиту, контракту. Особисті теми варто обговорювати стримано. Максимальну зібраність забезпечить ранок, на початку дня виявиться простіше укластися в регламент, сформулювати думку, розставити пріоритети.
Близнюки
Сьогодні у Близнюків є час поміркувати над корисними речами. День не сприятливий для легковажності, може змусити до самоти, листування, скрупульозної роботи над документом, нагадати про фінансову безпеку, дієту, важливість порядку в господарських справах. Добре зайнятися повторним підрахунком, перевіркою запасів або таємних особистих накопичень, відвідати склад чи пункт видачі товару.
Рак
Цей день Раки можуть цілком присвятити уточненню планів на майбутнє, розробці деталей будь-якої фінансової операції або незвичайного проекту, оцінці ринкових тенденцій. Якщо ви мислите менш глобально, це хороший момент для порівняння цін на товари першої необхідності, прогулянки по магазинах економ-класу, для обговорювання останніх новин у сфері торгівлі, обміну корисними порадами і рецептами.
Лев
Сьогодні Левам потрібно мислити стратегічно, іншому випадку, хтось зробить це за них, наприклад, їхні батьки або керівництво. Плани, пропозиції, аргументи варто спочатку обдумати на самоті, все уточнити і перевірити. Важливі наради краще призначати на першу половину дня. Небажано збільшувати склад учасників, досить, щоб у розмові брали участь компетентні люди, професіонали.
Діва
Для Дів цей день обіцяє стати важливим, насамперед, у плані спілкування та корисної інформації. Якщо важлива новина або доленосна зустріч вже мала місце напередодні. Сьогодні у вас буде час ґрунтовно її обміркувати, ви зможете без перешкод продовжити розмову, відправити заявку або оформити потрібні документи. Можна скористатися знайомим таємним каналом зв'язку, або надати таку послугу іншим людям.
Терези
Сьогодні зірки радять Терезам проявити ґрунтовність і до кінця розібратися у фінансовій частині справи. Наприклад, у схемі погашення боргу або принципі розподілу партнерських доходів. Добре займатися інвентаризацією, уточнювати договір про кредит, оренду, спадщину, реконструкцію. Вдалий момент для оптимізації податкової стратегії, скорочення витрат. Можна знайти покупця для непотрібної вам речі.
Скорпіон
Сьогодні Скорпіони внутрішньо готові до діалогу, але не варто забувати, що формально ними може керувати інша сторона. Зірки радять вам рахуватися з чужим настроєм і потребами, не говорити дуже багато про свої проблеми і не нав'язувати свою думку. У партнерських відносинах бажано підкреслити не симпатію і схожість переконань, а свою надійність і готовність до конструктивних переговорів.
Стрілець
Сьогодні Стрільцям на користь практичність, вимогливість і скромність. Не час хизуватися своїм авторитетом. Не завадить прислухатися до тлумачних порад, коли вони від вірного помічника або досвідченого професіонала. За допомогою краще звертатися до надійного знайомого сервісу або до навченого персоналу. Якщо ви підприємець, варто подумати про те, щоб повернути в штат когось із колишніх співробітників.
Козоріг
Сьогодні Козерогам важлива чиясь персональна думка, але багато Козерогів і самі будуть джерелами цінних відомостей і хранителями чужих таємниць. На ваші рішення може впливати порада старого друга або колеги — але не виключено також, що ви самі виступите як незамінний консультант у вирішенні складного питання, і це визначить ваше майбутнє. Вашою перевагою в будь-якій розмові будуть професіоналізм, досвід і стриманість.
Водолій
Сьогодні Водоліям краще дотримуватися регламенту спілкування, дотримуватися рятівні формальності, уникати довірливості. Стриманість не завадить навіть вдома, наприклад, на сімейній раді. Бажано не запізнюватися, мати при собі потрібні папери, використовувати продумані аргументи. У складних випадках безпечніше зберігати загадкове мовчання. Потрібна акуратність під час обговорення тем, пов'язаних зі статусом і житлом.
Риби
День допоможе Рибам бути послідовними, посидючими і довести справи до кінця. Не буде перешкодою навіть притаманна багатьом Рибам мрійливість. Це вдалий час для ґрунтовних переговорів, уточнюючих консультацій, повторних візитів, для перевірки власних здогадок, для роботи з текстами, платіжними та іншими документами, кореспонденцією. До вечора очікуються труднощі з концентрацією уваги.

Related

Цікаво 506972654888098908

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item