Політичний експерт і активіст Юрій Гудименко оприлюднить документи про відвідання українськими вископоставленними суддями і правоохоронцями елітних будинків розпусти.

Юрій Гудименко оприлюднить документи про відвідання українськими вископоставленними суддями і правоохоронцями елітних будинків розпусти.

"У нас є інформація, яку ми отримали досить специфічним шляхом. Ця інформація дає розуміння про всі контакти з цілим набором борделів фактично, публічних будинків, домів розпусти, з яких можна виокремити телефон судді Білоцерківця, судді Печерського районного суду, і разом виловили там телефон Романа Труби, голови ДБР.

Ми в цей четвер під апеляційним судом, де буде суд по генералу Марченку, який зараз сидить в СІЗО, якого судив суддя Білоцерковець за поданням Романа Труби, – там ми і покажемо на камери документи, які ми передаємо зараз у правоохоронні органи, у суддівські органи, які мають контролювати моральний облік суддів. Бо судді ж у нас понад законом, як би, зверху. Ми там все це покажемо, ми там все це розкажемо. А якщо в дусі нинішніх традицій влади, на нас подадуть до суду, скажуть, що ми погрожуємо судді або комусь іншому, то в нас є козирі. Ми готові їх розкривати", - заявив Гудименко.

Related

Здоров'я 4904116455130972091

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item