Вчені у США знайшли потужний захист від COVID-19

Вчені у США знайшли потужний захист від COVID-19
Вчені виділили понад тисячу різних імунних клітин, що продукують антитіла

Якщо подальші тести на тваринах і клінічні випробування за участю людей пройдуть успішно, то нові антитіла можуть бути використані як лікувальний засіб вже в січні наступного року.

Група вчених з дослідницького інституту Скріппса в США знайшла в крові видужалих від коронавірусу COVID-19 пацієнтів антитіла, які забезпечують потужний захист від інфекції. Стаття про їхнє відкриття опублікована в журналі Science.
Дослідники взяли зразки крові у людей, які мали легкі і важкі форми захворювання. Під час експерименту фахівці використовували тестові клітини, які синтезують рецептор ACE2, з яким взаємодіє вірус до того, як проникає в клітину. Вчені перевірили, чи може кров, що містить антитіла, зв'язуватися з вірусом і блокувати процес зараження.
Вчені виділили понад тисячу різних імунних клітин, які продукують антитіла і називаються В-клітинами, кожна з яких синтезувала окремий тип антитіл проти SARS-CoV-2. Коли була встановлена ​​послідовність генів, що кодують антитіла, вченим вдалося їх синтезувати в лабораторії. Результати скринінгу показали, що деякі антитіла, навіть в невеликих кількостях, можуть ефективно блокувати вірус, запобігаючи зараженню тестових клітин.
За словами вчених, якщо подальші тести на тваринах і клінічні випробування за участю людей пройдуть успішно, то ці антитіла можуть бути використані як лікувальний засіб вже в січні наступного року.
Раніше вченим зі США вдалося з'ясувати, чому у заражених коронавірусом людей присутній симптом втрати нюху.

Related

Технології 9016922843527155845

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item