Сепаратисти розрізали тіло загиблого на Донбасі медика

Сепаратисти розрізали тіло загиблого на Донбасі медика
Сепаратисти розрізали тіло загиблого на Донбасі медика

З тіла видалили уражені органи і кістки, а також вражаючі елементи, тому тепер неможливо встановити, з якої зброї був поранений медик.

 
Тіла медика Миколи Ільїна і морпіха Ярослава Журавля мали необоротні трупні зміни на момент передачі евакуаційної групи. Проце заявили в штабі ООС, повідомляє BBC News Україна в четвер, 23 липня.
 
Такі зміни можуть свідчити про те, що тіла не зберігали за всіма правилами в морзі.
 
"...Ворог самостійно здійснював пошук і тягнув час. Свідоме затягування противником часу привело до жахливих наслідків. Поранений військовослужбовець не отримав своєчасної медичної допомоги, в результаті чого стік кров'ю і помер", - говорять у командуванні ООС.
 
Також наголошується, що загиблі були без своєї військової форми, а тіло військового медика Миколи Ільїна розрізали.
 
"Крім того, встановити, з якої зброї був убитий військовий медик, за результатами судмедекспертизи було неможливо через те, що уражені органи і кістки, а також вражаючі елементи були вилучені представниками російсько-окупаційних військ у морзі Горлівки на тимчасово окупованій території Донецької області", - додали в штабі.
 
Нагадаємо, що 17 липня відбулася передача неідентифікованого тіла другого загиблого, якого пізніше впізнали як медика Миколу Ільїна з Естонії.
 
Пізніше був ідентифікований ще один загиблий - Ярослав Журавель, який вважався пораненим під час обстрілу з боку сепаратистів у Донецькій області.

Related

Суспільство 5688943510209861364

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item