Капуста проти коронавірусу — хто переможе?

Капуста проти коронавірусу — хто переможе?

Твердження: 
Вживання капусти допомагає вбити коронавірус.
Деталі: Низка ЗМІ розповсюджує фейки про те, що капуста допомагає подолати коронавірус. За повідомленням авторів, група дослідників Університету Монпельє у Франції нібито знайшла продукт, який "вбиває коронавірус", і ним виявилась квашена капуста.
Як повідомляється, вчені заявили, що вживання різних видів капусти популярне саме у тих країнах, де були найнижчі показники смертності серед населення. До прикладу, у Німеччині та Південній Кореї, де населення вживає капусту, рівень смертності був набагато нижчий.
Спростування:  Дослідження вчених з французького університету Монпельє і справді існує, але дослідники не стверджують, що капуста у будь-якому її вигляді вбиває коронавірус, або може допомогти пережити хворобу у легкій формі.
Дослідники проводять паралелі між здоровим харчуванням, яке поміж іншого включає і вживання капусти, та низькою смертністю від коронавірусу. Але вони не стверджують, що капуста або будь-який інший овоч знищує COVID-19. 
Насправді, французькі вчені припустили, що крім системи охорони здоров'я, на розповсюдження COVID-19 впливає також і здоровий спосіб життя, зокрема правильне збалансоване харчування. 
Вчені говорять про те, що діабет та надмірна вага є факторами ризику при коронавірусі, тож це свідчить про важливість правильного харчування, яке зменшує ризик летального випадку. 
На підтвердження своєї теорії автори дослідження порівнюють країни, де найчастіше вживають продукти з сильними антиоксидантами, як-от сира та квашена капуста, і доводять, що рівень смертності в цих країнах менший. 
До прикладу: у Тайвані та Кореї капуста є популярним продуктом, і відсоток смертей відносно кількості захворілих тут менший. 
До того ж, ніяких дослідів вчені не проводили, вони просто зафіксували ймовірний зв’язок здорового харчування з меншим ризиком перенести хворобу у тяжкій формі.
Проєкт FAKEPALM розвінчує фейки про COVID-19. Якщо ти зауважив сумнівну інформацію про коронавірус чи карантин, надішли її за адресою sos.pravda007@gmail.com — і ми обов’язково її перевіримо. 

Related

Здоров'я 4125688961420270943

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item