Тактовні способи, які допоможуть чемно відшити чоловіка

5 способів сказати тверде «ні».
Тактовні способи, які допоможуть чемно відшити чоловіка
Навіть у складних ситуаціях психологи часто радять і жінкам, і чоловікам бути тактовними. Чітке, але тверде «ні» більшістю людей сприймається куди швидше, ніж емоційне або непевне. Однак бувають і «важкі випадки».
Ігнорування
Цей спосіб найкраще підходить для того, щоб сказати «ні» напористому, але не агресивному чоловіку. Наприклад, якщо доля звела жінку з яким-небудь донжуаном або пікапером, то позбутися від нього за допомогою слів не вийде. Ось чому.
Вони вміло парирують всі заперечення та відмови. Діалог вони сприймають як поступку, тому починають нав'язувати спілкування ще активніше. Якщо чоловіка не можна зупинити простим «ні», потрібно просто замовчати і не говорити взагалі нічого. Бажано при цьому не зберігати контакт очей і не звертати на нього взагалі ніякої уваги. Він рано чи пізно відчує себе некомфортно, особливо якщо хтось є поруч.
Ця порада стане в нагоді під час знайомства в інтернеті, на сайтах знайомств і так далі. Якщо хтось дратує, ставимо в чорний список і забуваємо про проблему раз і на завжди. Це найкращий вихід.
«Я заміжня»
Ця методика працює в тих випадках, коли наполегливий чоловік агресивний і небезпечний. Також цей спосіб спрацює в тих ситуаціях, коли жінка спілкується з великою компанією людей, а чоловік намагається здаватися крутішим, ніж він є насправді. Грубість або просте «ні» тут точно не спрацюють: можна нарватися на образу чи провокацію, і хоча жінка повністю у своєму праві, це не допоможе їй позбавитися від агресії.
Можна просто сказати чоловікові «я заміжня». Це краще робити в тому разі, коли ніхто інший не знає, що це неправда. Зрозуміло, якщо це дійсно так, це буде прекрасним способом відбити у хама будь-яке бажання провокувати даму. Не потрібно вигадувати, хто саме чоловік, ніяких емоцій показувати не можна. Просто є чоловік, і все. Бажано, щоб це був саме «чоловік», а не «хлопець»: ідея того, що жінка «зайнята» іншим переконує подібних індивідуумів швидше, ніж логіка чи здоровий глузд.
«Таку як я — ти не потягнеш»
Є відмінний метод остудити запал пікапера або занадто наполегливого чоловіка, який переглянув відеоуроків про те, що не можна відступати і потрібно відпрацьовувати заперечення.
Якщо не виходить донести до нього, що йому не добитися ніяких результатів, то можна створити ситуацію, в якій він сам не захоче більше добиватися свого. Наприклад, можна сказати, що йому доведеться познайомитися з мамою, сказати: «Здорово, ти сподобаєшся моїй мамі — буде кому допомагати на дачі». Важливо налякати його, заплутати і діяти нестандартно, адже цього не вчать ніякі викладачі по пікапу.
Відмова без удару по самооцінці
Таку відмову можна взяти на озброєння жінці, яка не хоче робити боляче чоловікові, адже він загалом хороший, позитивний, добрий, але чомусь не чіпляє. Тут важливо говорити впевнено, коротко і не виправдовуватися перед чоловіком за свої слова.
Потрібно сказати щось на кшталт: «Ти дуже хороший, але зі мною тобі точно буде важко». Якщо було побачення або якесь спілкування, можна додати: «Я не хочу псувати тобі життя, тому ми більше не побачимося». Головне, щоб у чоловіка не виникло бажання спробувати знову, щоб у нього не залишилося ніякої надії на продовження.
Максимальна щирість
За неї добрий і порядний чоловік буде максимально вдячний. Дуже часто у жінки є страх образити чоловіка, але бажання спілкуватися теж немає ніякого. У такому разі потрібно просто максимально відкрито розповісти про свої почуття.
Важливо відзначити, що чоловік хороший, добрий, але зовсім не підходить з якихось параметрів. Це нормально, адже не буває так, щоб абсолютно всі були ідеальними. Після зізнання психологи також радять припиняти будь-яке спілкування, особливо якщо чоловік продовжить здійснювати спроби сподобатися або завоювати серце дами.

Related

Цікаво 6668422122100838868

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item