Суд вимагає від ДМС документи про припинення Супрун громадянства США

Суд вимагає від ДМС документи про припинення Супрун громадянства США
Суд почав перевірку, чи не залишається Супрун американкою

Суд також постановив витребувати від Секретаріату Кабінету Міністрів України копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь в.о. міністра.

 
Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Державну міграційну службу України надати належним чином засвідчену копію документа, що підтверджує припинення в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун громадянства США, виданого уповноваженим органом США, повідомляється на сайті суду.
 
Згідно з повідомленням, 5 серпня відбулося підготовче засідання за позовом Ігоря Мосійчука до Супрун про відсутність у неї повноважень міністра і визнання її дій протиправними.
 
Суд також постановив витребувати у секретаріату Кабінету Міністрів копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь в.о. міністра з моменту призначення її на цю посаду і до 5 серпня включно.
 
Зазначені матеріали необхідно надати до суду протягом місяця - до 5 вересня 2019 року. Наступне підготовче засідання у справі призначено на 30 вересня 2019 року.
 
Нагадаємо, 5 лютого суд заборонив Уляні Супрун здійснювати будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я України у зв'язку з наявністю у неї іноземного громадянства і перевищення термінів перебування на даній посаді людини, що не має українського громадянства.
 
У той же час, Супрун не було заборонено здійснювати повноваження, делеговані їй як заступнику міністра. Рішення було прийнято за підсумками розгляду позову нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.

Related

Політика 4498976377838562305

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item