Гороскоп на 02 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 02 березня 2020 року.
Гороскоп на 02 березня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Овен
Сьогодні Овни опиняться в інтригуючій атмосфері, яка пробудить у них ті чи інші спогади. День може оживити пам'ять про подорож, навчання, про часи свободи та невизначеності. Ймовірні зустрічі з шкільними друзями, колишніми попутниками або сусідами. Саме час зробити перерву в напруженому робочому графіку, щоб пройтися по місцях колишніх пригод або освіжити в пам'яті старовинні знайомства.
Телець
Сьогодні зірки радять Тельцям «послабити хватку» або знизити навантаження. Замість активної участі в подіях, краще залишитися їх спостерігачем. Небажані будь-які витрати. Стане у нагоді гнучкість, почуття гумору, готовність підлаштуватися. Не поспішаючи з починаннями і висновками, корисно вбирати будь-яку інформацію, включаючи чутки і натяки: так ви знайдете підказку для переоцінки минулого або корекції своїх планів.
Близнюки
Сьогодні настрої і цілі Близнюків непостійні, судження не завжди об'єктивні. З-за дрібних, але істотних спотворень великий ризик невірно оцінити професійну перспективу, помилитися в іншій людині або у власному потенціалі. Заінтригує старий контакт, забутий документ або не прояснена деталь з минулого. Викличуть інтерес різні варіанти вирішення однієї задачі або паралельні сценарії.
Рак
Сьогодні Ракам не варто розраховувати на прозорість інформаційного фону, чужу точність і чесність. Ситуацію може погіршити відстань, розбіжність мов або культур. Не варто вирушати в дорогу, відправляти лист або вантаж, приступати до навчання. Якщо життя підкине дотепні варіанти досягнення мети, дайте собі час над ними поміркувати, щоб не схибити у виборі і не потрапити в халепу.
Лев
День дозволяє Левам ухилитися від вантажу відповідальності, вийти з-під влади регламентів, побути в атмосфері неформального спілкування. Зміна декорацій допоможе побачити деякі деталі минулого в новому ракурсі. Не виключено, що драматичне почне виглядати кумедним. Але важливо пам'ятати, що обстановка схиляє до непостійності і ностальгії. Не варто сліпо вірити ні чужим словам, ні власній пам'яті.
Діва
Дівам варто бути уважнішими в спілкуванні, при заповненні документів. День може принести повернення до старої розмови або повторну зустріч. Великий відсоток випадковостей, навмисної або ненавмисної дезінформації. Легко помилитися в прогнозі, схибити у виборі роботи, співрозмовника, аргументів. Не варто загадувати далеко наперед: ваші та чужі поточні плани зміняться, підсумок будь-якої бесіди буде тимчасовим.
Терези
Цей день допоможе Терезам розширити свої горизонти, розплутуючи клубок протиріч. Наприклад, навчаючись іноземній мові через позаштатні кумедні ситуації. Аж до ночі можливі моменти інформаційної плутанини, не виключені непорозуміння в дорозі, неузгодженості зі здоров'ям, обслуговуванням. Можливі випадкові зустрічі, спонтанні неформальні переговори. Найцікавіші питання поки залишаться відкритими.
Скорпіон
Скорпіонам цей день допоможе відточити почуття гумору і навик легкого невимушеного спілкування. Можливо, ці таланти стануть в нагоді вам при несподіваній зустрічі з кимось із старих знайомих. Якщо ви не хочете порушувати серйозні теми і відповідати на незручні питання, сьогодні вам буде нескладно віджартуватися. Одночасно, не варто розраховувати на чужу чесність. Можлива безневинна брехня з боку дитини.
Стрілець
Стрільцям сьогодні не варто відмовлятися від запрошення до розмови. Ви отримаєте задоволення, якщо є майстром іносказань, володієте методикою паралельної гри і перехресного діалогу, нічого не маєте проти легкого флірту. Серйозні теми краще не чіпати: вас можуть обдурити, поставити в незручне становище, задати провокаційне питання, нагадати про неприємний інтимний епізод з минулого.
Козоріг
Сьогодні Козорогам краще уникати справ, що вимагають повної віддачі та концентрації уваги. Замість управління подіями, має сенс підлаштуватися під них. Не варто поспішати з висновком про самопочуття, про роботу, маршрути, спосіб зв'язку. Може спливти інформація про минуле. Не завадить перевірити слова колег, сусідів. Небажані цільові відрядження, відповідальні лікувальні заходи, планові наради.
Водолій
Цей день стимулює розумову діяльність Водоліїв, активізує їх інтелектуальні таланти. При цьому особливий інтерес здатна викликати «спадщина минулого». Вашу увагу може привернути головоломка, яку ви ніяк не можете розгадати, чи інший ребус — наприклад, загадковий натяк вашої улюбленої людини. Водоліям-батькам варто враховувати дитячу схильність до фантазій і образного мислення.
Риби
Сьогодні Риби позбавлені ґрунту під ногами психологічно. Хиткий інформаційний фон, що схиляє до помилок та ілюзій, вдало доповнить вашу недовірливість. Вас може підвести пам'ять, гра уяви або егоцентризм, що змушує застосовувати до себе будь-який жарт, новину чи натяк. Це не найкращий день для особистих і ділових нарад, сімейних домовленостей. Не варто займатися документами, нерухомістю.

Related

Цікаво 7765100730199800869

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

Право на владу

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item