СБУ передала у ДБР матеріали на власних співробітників

СБУ передала у ДБР матеріали на власних співробітників
СБУ провела внутрішню перевірку

Внутрішня перевірка СБУ виявила зловживання деяких співробітників. Матеріали на них передані в Держбюро розслідувань.

Служба безпеки України направила до Державного бюро розслідувань (ДБР) результати внутрішньої перевірки СБУ в частині можливого тиску співробітників спецслужби на бізнес, також матеріали перевірки направлені до Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це в четвер, 17 жовтня, повідомляє прес-центр СБУ.
"СБУ вже передала до Державного бюро розслідувань результати внутрішньої перевірки щодо можливого тиску співробітниками спецслужби на бізнес. Встановлено окремі правопорушення співробітників СБУ, які необґрунтовано ініціювали проведення огляду товарів, комерційних транспортних засобів, не маючи на це законних підстав", - повідомляє прес-центр спецслужби, посилаючись на главу СБУ Івана Баканова.
За інформацією прес-центру, раніше в ДБР були спрямовані результати службової перевірки щодо незаконного знищення тютюнових виробів - речових доказів у справі.
Крім того, як інформують в спецслужбі, в НАЗК направлені матеріали щодо двох співробітників СБУ, які мали незадекларовану нерухомість і "підробляли" за сумісництвом.
Також СБУ повідомляє про проведення перевірки обґрунтованості отримання службового житла.
"Уже виявлені окремі випадки неправомірного отримання квартир. Матеріали також будуть передані в ДБР", - наголошується в повідомленні.
За інформацією прес-центру, це не повний перелік порушень співробітників СБУ, виявлених під час аудиту.
"У цілому проведено 23 перевірки та службові розслідування, за результатами яких до 55 осіб вжиті управлінські заходи. Кілька співробітників СБУ, в тому числі високопоставлених, перебувають під слідством", - йдеться в повідомленні прес-центру.
"Я ініціював аудит, щоб виявити механізми корупції в Службі. Уже чинний закон дає нам можливість не чекати початку реформ, а ефективно очищати власні ряди", - цитує прес-центр главу СБУ, який також наголосив на незворотності покарання і рівність перед законом.
Раніше Баканов повідомляв, що реформа СБУ припускає скорочення штату і підвищення заробітної плати.

Related

Події в Україні 4043488131640540025

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Свобода слова

Радіо

Варто подивитись

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

item